- Etnocook: сайт етнічної кухні - http://etnocook.com.ua -

Agri-cube: японські технології для домашнього городництва

Компанія Daiwa House Industry (Японії ) розробила пристрій, який дозволить вирощувати 10 000 рослин на рік на площі не більшій, ніж стоянка на одне авто.Цей сільськогосподарський гідропонний блок використовує унікальні технології: системно змінюється висота і потужність освітлення, передбачено також обіг добрива і дренажні системи. Кондиціювання повітря та все інше обладнання Вам доставлять у вигляді пакунку. Тож, навіть люди без досвіду в овочівництві зможуть легко користуватися цим дивовижним кубом.

[1]
Мамору Йошімура, головний менеджер Daiwa House, запевняє, що за допомогою agri-cube можна легко виростити салат, зелень та будь-які інші листяні овочі та невеликі коренеплоди, наприклад, редис, ріпа.
Листяний салат можна збирати протягом 42 днів від посіву насіння. Урожайність становить близько 30 кущів на день, або 10 000 на рік. Дах сонячних батарей і завіси також можна встановити додатково до набору для вирощування.

Agri-cube використовує флуоресцентні лампи замість сонячного світла для вирощування – це найбільші витрати електроенергії. Також потрібен контроль температури. Загалом винахід може коштувати від 7 до 108 тисяч доларів, залежно від комплектації.

Agri-куб можна також використовувати в лікарнях, готелях, магазинах, і науково-дослідних лабораторіях. Такий спосіб вирощування городини ідеально підійде для ресторанів, якщо там є місце. Крім того, оскільки сільськогосподарські куби прозорі, клієнти можуть побачити, що овочі вирощують без використання хімічних речовин.

UBR [2]