Сирні коники та фігурки з сиру на вишиванці

Сирні коники та фігурки з сиру на вишиванці

Etnocook – кулінарний ресурс, присвячений стравам традиційної етнічної кухні України, слов’янській стародавній кухні та рецептам страв різних народів світу. Окрім опису складників, рецептів, відео з приготуванням традиційних етнічних страв, тут розміщені також статті на кулінарну тему, огляд ресторанів та закладів харчування, кухонного начиння та засобів для приготування смачної та поживної корисної екологічної їжі.

У назві “Etnocook”, яка походить від словосполучення “ethnic cook”, навмисно пропущена приголосна “h” – для милозвучності та зручності користувачів.

Ресурс містить статті про японську кухню, інгредієнти та продукти Країни Вранішнього Сонця, випробувані на власному досвіді під час мандрівок Японією, описаних у моєму одноіменному блозі http://japantravel.com.ua/

Цитування матеріалів кулінарного ресурсу Etnocook допускається тільки з активним гіперпосиланням. Всі тексти, присутні на сайті Etnocook.com.ua оригінальні і захищені авторським правом. Розміщення перекладених текстів на сторонніх ресурсах дозволено тільки з дозволу автора та з активним гіперпосиланням на оригінал. Переклад та поширення текстів рецептів традиційної етнічної слов’янської кухні Etnocook російською мовою заборонений.

Автор: Ліля Тяжка

Контактний e-mail: lilya@etnocook.com

Skype: live:etnocook

ETNOCOOK українською мовою http://etnocook.com.ua

англійською мовою http://etnocook.com/

Традиційна Українська Кухня Етнокук на Google+

livejournal.com

twitter.com

VK

 

 

>